Закуска „Саляміо“

Жодне застілля не обходиться без ковбасної нарізки, адже ковбаса – це саме той продукт, який дуже швидко робить ситим, нарізається за лічені хвилини та найшвидше розбирається гостями на столі! Проте, звичайна нарізка вже давно набридла всім, а тому, варто задуматись над більш оригінальним та яскравим варіантом подачі, який здивує всіх ваших гостей! Закуска під назвою „Саляміо“ – це надсмачне поєднання двох видів апетитної ковбаси, а саме: салямі та пепероні, насичених за смаком зелених оливок, ніжного майонезу та хліба для тостів. Уважно слідкуйте за нашим детальним рецептом, в якому саме і продемонстровано нашу оригінальну подачу!

закуска рецепт

Для приготування цієї простенької закуски вам потрібна така кількість інгредієнтів:

– ковбаса салямі ( 60 грамів)

– ковбаса пепероні ( 60 грамів)

– оливки зелені консервовані ( 80 грамів)

– майонез ( 2 столові ложки)

– хліб тостерний ( 4 шматки)

Час приготування – 10 хвилин

закуска приготування
Покроковий рецепт та рекомендації щодо приготування.

Крок 1.

Відкрийте упаковку з ковбасою салямі та пепероні. Вийміть їх та помістіть на тарілку. Зручніше використовувати саме порізані шматки, адже вони дуже економлять час, тонко та рівно порізані. Салямі та пепероні, мабуть, найпопулярніші варіанти ковбаси. Кожна з них особлива по-моєму та додає дуже пікантного та насиченого присмаку. Пепероні – це більш гострий варіант ковбаси, який складається зі свинячого, яловичого і курячого м’яса. 

апетитна закука

Щодо салямі, то це більш пряний варіант, що містить в собі суміш свинини і яловичини. 

ситна закуска

Крок 2.

Тепер, візьміть шматки хліба для тостів та помістіть їх на дошку для нарізання. Акуратно відріжте краї хліба, залишаючи лише м’якоть у формі кола. Постарайтесь різати якомога акуратніше, або ж використовуйте спеціальну форму для нарізки.

смачна закуска

Крок 3.

Тепер, візьміть банку консервованих оливок та обережно відкрийте її, після цього злийте всю рідину та дістаньте потрібну кількість оливок, помістивши їх поки у посудину.

проста закуска

Крок 4.

Щодо майонезу, то ви, звісно, можете використовувати купований варіант. Але, можна використати більш корисну та смачну альтернативу – домашній варіант! Для цього вам потрібно 2 курячі жовтка, 3 столові ложки оливкової олії, столова ложка гірчиці, трохи солі. Всі ці інгредієнти поміщаєте в одну посудину та перемішуєте міксером. Ось і все, дуже смачний та ніжний майонез готовий!

закуска інгредієнти

Крок 5.

А тепер, візьміть велику тарілку та помістіть на неї шматки круглого хліба, змастіть їх майонезом, покладіть зелену оливку та заверніть все скибкою ковбаси.Зафіксуйте все шпажкою. Дуже ситна, поживна та смачна закуска готова, смакуйте на здоров’я!

поживна закуск

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert