Канапе „Сонечка“

Однією з важливих частин дитячого свята – це смачне частування. Простим способом зробити меню різним, додати до нього кольорів – це приготувати малесенькі канапе, які стануть головною прикрасою з кольорами веселки, а ще й допоможуть нагодувати та розвеселити маленьких дітей – головних гостей свята. Ці маленькі бутербродики будуть радувати око і викликати апетит. Канапе придумали французькі кухарі досить давно, з тих пір маленькі, смачні, апетитні, легкі, прості закуски заполонили світ. Щоб приготувати канапе не треба чогось багато, лише вдалий набір продуктів і ваша фантазія, а ще коли в процес приготування доєднаються ваші діти, то в результаті спільної і веселої творчості на столі появляться нові шедеври кулінарії.

канапе оригінальна

Для канапе вам потрібно мати:

Хліб білий формовий – 4 шматочки

Шинка – 4 шматки

Листя салату – 2 листки

Маслини – 50 грамів

Помідор чері – 4 штуки.

канапе інгредієнти

Корисні властивості інгредієнтів. М’ясо корисне і необхідне нашому організму. Користь від м’ясного продукту велика, воно здатне покращувати здоров’я серцевої системи. Його вважають одним з повноцінних продуктів, які надають матеріал для росту м’язів. В шинці міститься багато білка, корисних жирів, вітамінів В2, В6, В9, В12, D, E. Також містяться мінеральні речовини: залізо, натрій, цинк, кальцій, калій, магній, фосфор. Маслини чорні консервовані містять багато корисних вітамінів: вітамін А, вітаміни групи В, вітамін Е, вітамін С, вітамін РР і мікро-макро елементів. Вітаміни є природними антиоксидантами, які зміцнюють імунітет, і серцево-судинну систему, перешкоджають виникненню цукрового діабету, поліпшують кровообіг. Помідори чері багаті на вітаміни й корисні речовини. Маленькі томати здатні покращувати настрій, завдяки серотоніну; нормалізувати роботу нирок, через вмістимість вітаміну К; покращувати роботу серця, завдяки ліпокіну; виводити зайву рідину; збагатити організм мінеральними речовинами.

Етапи приготування:

1. Візьміть шматочки хліба і виріжте із них кружечки за допомогою спеціальної форми, якщо її немає то форму замінить звичайна склянка.

канапе приготування

2. Те ж саме робимо із шинкою, вирізаємо у вигляді кружечків.

канапе смачні

3. Листя салату ретельно промийте під протічною водою, викладіть на паперову серветку, щоб стекла вода.

4. Помідори чері помийте під струменем води. Розріжте на дві половинки. На кожній половинці виріжте невеликі трикутники, це буде тільце сонечка.

канапе незвичні

5. Маслини вийміть із банки, розріжте на дві частини, а потім кожну частинку розріжте в поперек – це буде голова сонечка. Ще наріжте малесенькі кусочки, вони будуть чорними цяточками та ніжками на тільці сонечка.

канапе легкі

6. Тепер складаємо канапе. Візьміть кружечок із хліба, на нього покладіть кружечок із шинки,

канапе корисні

на шинку кладемо половинку помідори й до неї прикладаємо половинку маслини, а маленькі шматочки маслини розкладіть навколо помідори це будуть ніжки, тільце комашки прикрасьте цяточками із маслин, ось і все виходить чудова комашка «Сонечка».

канапе гарні

Візьміть тарілку, на неї розкладіть листя салату, а на нього викладіть готові канапе. Все, закуска готова. Смачного!

канапе готові

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert