„Ситне плато“

Безумовно важливість повноцінного прийому їжі є надважливою складовою хорошого самопочуття та енергії протягом дня. Проте, все більше і більше популярності набирають саме закуски, адже вони забирають мало часу, але можуть втамувати голод кожного! Закуска «Ситне плато» складається з апетитних та поживних шматків буженини, ароматних шматків плавленого сиру, пікантної синьої цибульки, соковитих та яскравих помідорок, ароматної петрушки, хліба для тостів та гострого зеленого перчика.  Це справді фантастичне поєднання, яке повинен спробувати кожен! 

закуска рецепт

Для приготування поживної та оригінальної закуски вам потрібні такі інгредієнти:
– шматки буженини ( близько 150 грамів) 
– плавлений сирок шматками (4 штуки)
– помідора середнього розміру ( 2 штуки)
– пучок петрушки ( невеликий) 
– гострий зелений перець 
– хліб для тостів 
– спеції за смаком 

смачна закуска

Час приготування – 10 хвилин

Покроковий рецепт та рекомендації 
Крок 1. 
Для початку візьміть буженину та помістіть її на дошку для нарізання. Після цього поріжте м‘ясо на дуже тонкі скибки. Також можна купити одразу нарізаний варіант м’яса.

оригынальна закуска
Крок 2.
Відкрийте упаковку з плавленим сиром та вийміть потрібну кількість.

проста закуска
Крок 3.
Візьміть помідори та ретельно промийте їх у воді, пілся цього обов‘язково відірвіть маленькі хвостики та помістіть плоди на дошку для нарізання. Поріжте овоч на кільця середньої товщини, саме так ви уникнете сильного витікання м’якоті. Окрім цього, варто пам’ятати й про те, що самі плоди мають бути пружні та свіжі. Не менш важливим є використання добре підгостреного ножа. Саме при таких умовах ви зможете отримати справді рівні шматочки 

апетитна закуска
Крок 4.
Наступною буде синя цибуля. Візьміть овоч та очистіть його від лушпиння. Після цього сполосніть під водою та покладіть на дошку для нарізання. Гострим ножем поріжте цибулю на тонкі кільця. Синя цибулька ідеально підходить для того, щоб розбавити загальний смак страви та тільки злегка додати їй пікантності. 

пыкантна закуска
Крок 5.
А зараз, візьміть хліб для тостів та помістіть його на розігріту сковороду з антипригарним покриттям. Смажте хліб приблизно 2 хвилини з однієї сторони, так ви отримаєте ідеально підсмажені тости зі скоринкою.

смачна закуска
Поставте підсмажені тости один на одного та розріжте їх навскіс.

поживна закуска
Крок 6.
Тепер, розкладіть хліб та постате на нього шматочки буженини, кільця синьої цибулі, далі викладіть скибки плавленого сиру, кільця помідор, стебельця добре вимитої петрушки та накрийте зверху іншим шматком хліба. На завершення промийте гострий перець та поріжте його на тонкі кільця. Викладіть ці кільця зверху та подавайте цю пікантну та ситну закуску до столу. Смачного!

ситна закуска

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert