Закуска „Крученик“

Яскрава та оригінальна їжа дорівнює хорошому настрою та апетиту. Ви колись задумувались над цим явищем? Так, ми повністю підтримуємо це твердження, адже потрібно не тільки просто їсти та втамовувала голод, треба вміти ще й насолоджуватись нею та отримувати естетичне задоволення від подачі! Ми саме підготували для вас такий чудовий варіант рецепту однієї дуже апетитної та смачної закуски, яка зробить вас ситим та задоволеним. Закуска під назвою «Крученик» складається з двох видів соковитого болгарського перцю, хрусткого огірочка, консервованих чорних оливок, листків ароматної петрушки та базиліку і ніжного сиру фети.
Скоріше приступайте до приготування, щоб якнайшвидше розсмвкувати цю оригінальну закуску.

закуска рецепт
Для приготування цієї свіжої та яскравої закуски вам потрібні такі інгредієнти:
– перець болгарський середнього розміру жовтий та червоний ( по 1 штуці) 
-свіжий огірок середнього розміру ( 1 штука) 
– сир фета ( близько 120 грамів) 
– листя петрушки ( маленький пучок) 
– листя фіолетового базиліку  ( 1 листочок) 
– консервовані оливки чорного кольору ( без кісточок) 

закуска ынгредыэнти
Час приготування – до 10-ти хвилин

Покроковий рецепт та поради щодо приготування 

Крок 1.
Для початку візьміть червоний та жовтий перець, добре промийте їх ретельно під струменем води, відріжте хвостик та помістіть плоди на дошку для нарізання.

свыжа закуска

Крок 2.
Візьміть банку консервованих оливок та обережно відкрийте її. Після цього злийте рідину та дістаньте потрібну кількість оливок. Помістіть їх на дошку та розріжте навпіл. Звісно ж, краще обирати оливки саме без кісточок, адже це значно зекономить вам час.

смачна закуска

Крок 3.
Добре промийте огірок від бруду та витріть паперовим рушником. Відріжте маленький хвостик, а потім наріжте на тонкі кільця. Щоб уникнути неприємного гіркуватого присмаку овоча, варто завжди звертати увагу на шкірку – якщо вон надто колюча – огірок може бути гірким.

оригынальна закуска

Крок 4.
Сир фета вийміть з упаковки, при цьому не забудьте злити весь розсіл. Наступник кроком розріжте сир на смужки середнього розміру.

апетитна закуска

Крок 5.
Листя петрушки та базиліку ретельно сполосніть під водою та постате на тарілку, щоб вони висохли.

закуска пригоування

Крок 6.
Переконавшись, що в і інгредієнти готові – приступайте до формування кручеників. Для цього, помістіть на тарілку кільця огірка,на них поставте шматки болгарського перця, на нього викладіть сир фету та порізані оливки. Загорніть це все і зверху викладіть ще декілька шматків оливок. Прикрасьте все листям петрушки та базиліку. Ось і все, проста та надсмачна закуска готова до подачі на стіл. Смакуйте на здоров‘я!

яскрава закуска

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert