„Міні чудо“

Зробити маленький перекус- це завжди гарна ідея! Коли ви забігались і не мали часу щось готувати, коли дивитесь класний фільм, а під нього хочеться чогось смачного – це саме той ідеальний варіант, щоб насолодитись та перекусити закускою під назвою „Міні чудо“. Вона неодмінно стане вашим фаворитом та части гостем на тарілці. Ця апетитна та та водночас проста закуска складається з хрумкого огірка, ситної ковбаски, свіжого та пахучого багету, консервованих чорних оливок та свіжого листя салату. Ваш перекус буде на 100 % вдалим і зможе втамувати ваш голод, а також підняти настрій!

саалт рецепт

Для пригоутвання яскравої та оригінальної закуски вам потрібні такі інгредієнти:

– свіжий огірок середнього розміру (1 штука)

– ковбаса „Пепероні“ ( близько 100-та грамів)

– свіже листя салату ( невеликий пучок)

– оливки консервовані чорні ( 50 грамів)

– багет білий ( половинка)

Час приготуання – 10 хвилин

Кількість порцій – 4

 Детальний рецепт

салат інгредієнти

Крок 1.

Поставте багет на дошку для нарізання та поріжте хліб на скибки середнього розміру. Не забувайте перевіряти хліб при покупці на його свіжітсь.

салат пригоутвання

Крок 2.

Ковбасу „Пепероні“ помістіть на дошку для нарізання,  далі очистіть ковбасу від тонкої прозорої плівки. Тільки після цього продукт можна нарізати на тонкі кільця. Додавши цю ковбаску собі у страву, ви наповните наші міні брускети смачним виглядом та апетитністю.

простий салат

Крок 3.

Листя салату помістіть у посудину та залйте туди води. Замочіть зеленьт на 5 хвилин, що очистити її від пилу та дрібного бруду. Ще кращим варіантом буде промивання та кругові рухи руки.

апетитний салат

Крок 4.

Свіжий огріок промийте під водою, далі помістіть на дерев’яну дошку  для нарізання та поріжте огірок на надтонкі скибки. Використовуйте добре підгострений та тонкий ніж. салат закуска

Крок 5.

Тепер, переконайтесь, що всі необхідні інгредієнти нарізані стоять на тарілці. Якщо все є – ви впрорались успішно.

яскравий салат

Крок 6.

А зараз, візьміть шматки багету та помістіть на нього листя салату, шматок ковбаси, закрутіть огірок. Візьміть яскраві шпажки та прикрасьте закуску. Ось і все, дуже оригінальна та проста закуска готова! Головний плюс цього перекусу – це те, що в рецепті немає жодних оливкових олій, кетчупів, майонезів, солі та перцю. Це означає, що можна слідкувати за фігурою та не боятись лишніх кілограмів, смачного!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert